TRT Türk
Dolar
2,587
Euro
2,833
BIST
82.113
Altın
99,505

Spor
22.02.2013 15:55
Yazıyı Paylaş
Facebook'ta Paylaş   Twitter'da Paylaş   Google Plus'da Paylaş
 
Anadolu Efes oyuncuları klasik müzik konserine gittiklerini zannetti, ama...
Beko Basketbol Ligi ve THY Avrupa Ligi'nde mücadele eden Anadolu Efes oyuncuları, gittikleri klasik müzik konserinde muhteşem bir sürprizle karşılaştı.

Daha önce bir tanıtım filmi için kamera karşısına geçen ve Duman grubunun 'Senden Daha Güzel' şarkısını seslendiren Anadolu Efes Spor Kulübü oyuncuları, geçtiğimiz günlerde de her şeyden habersiz olarak yeni reklam filminde rol aldılar ve bu kez Anadolu Efes taraftarları, oyuncular için 'Senden Daha Güzel' şarkısını seslendirdi.

Tamamı gizli kamerayla çekilen filmde, Anadolu Efes oyuncuları bir klasik müzik konserine gittiklerini zannediyorlar. Salondaki izleyiciler ve orkestra yavaş yavaş yerlerini alırken, Anadolu Efesli basketbolcular da kendilerine yapılacak sürprizden habersiz koltuklarına oturuyor.

Kısa bir klasik müzik dinletisinin ardından şefin el hareketiyle orkestra Duma'’ın ''Senden Daha Güzel'' şarkısını çalmaya başlıyor. Bu sırada Anadolu Efes taraftarlarından birisi ayağa kalkıyor ve şarkıyı söylemeye başlıyor. Daha sonra salonun çeşitli yerlerinden taraftarlar birer ikişer ayağa kalkarak şarkıya eşlik etmeye başlıyorlar. Tüm bu sürpriz çekimden habersiz olan basketbolcular ise yavaş yavaş ne olduğunun farkına varıyorlar ve şarkı ilerledikçe şaşkınlıkla birbirlerinin yüzüne bakıyorlar.

Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi'nde 15 gizli kamera kullanılarak gerçekleştirilen tanıtım filminin çekimlerinde 540 kişilik figürasyon kullanıldı ve toplamda 750 kişi görev yaptı. Seyircilerin giydikleri Anadolu Efes formalarını gizlemek için ise cırt cırtlı özel kostümler hazırlandı.

ANADOLU EFES'İN REKLAM FİLMİNİN KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ...

İşte o muhteşem video...

 


Çok Okunanlar


TRT Türk